Розпродаж

Элемент фильтра воздушного внутренний (87682986/84069018), CX8080 (Fleetguard) AF25620
1 648 ₴
- В наявності
- Код: AF25620
+380 (97) 288-08-18
Олександр- +380 (50) 711-30-15Олександр
- +380 (63) 159-61-94Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елемент фильтра повітряного внутрішній (87682986/84069018), CX8080 (Fleetguard) AF25620,В компанії ТОВ "ТОП АГроЗапчастина" ви можете придбати фільтра Case,John deere,CNH,Claas,Donaldson,HI-FI,Sacura,Mann,WIX,Baldwin,Luber Finer,Fleetguard
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AF25620 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Виробник | Fleetguard |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 558 мм |
| Висота | 563 мм |
| Зовнішній діаметр | 179 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648 ₴

