Розпродаж

Елемент фильтра повітряного внутрішній (072239/AZ48392), JD2266/Lex440-580/Jag685-880 Donaldson P777551
2 671 ₴
- В наявності
- Код: P777551
+380 (97) 288-08-18
Олександр- +380 (50) 711-30-15Олександр
- +380 (63) 159-61-94Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Элемент фильтра воздушного внутренний (072239/AZ48392), JD2266/Lex440-580/Jag685-880 (Donaldson) P777551,В компанії ТОВ "ТОП АГроЗапчастина" ви можете придбати фільтра Case,John deere,CNH,Claas,Donaldson,HI-FI,Sacura,Mann,WIX,Baldwin,Luber Finer,Fleetguard
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Donaldson |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | P777551 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Довжина | 471 мм |
| Внутрішній діаметр | 139 мм |
| Зовнішній діаметр | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671 ₴

